Ви вже знаєте, що робитимете після карантину?
Незабаром кінець «суворому» карантину. Сподіватимемось усі разом, що заклади культури знову розчинять двері для відвідувачів.
І, хоча адаптований карантин триватиме й надалі, він вже не буде основною перешкодою для взаємного спілкування бібліотекарів із своїми користувачами.
У сувору зимову пору немає нічого кращого, ніж, зручно вмостившись, посидіти з улюбленою книжкою в затишному куточку. Можна ще й кавою посмакувати. Уявили? Подобається? Спробуйте реалізувати ці бажання в Гончарівці.
Якщо ви завітаєте після локдауну до відділу рідкісних і цінних видань, знайдете там увагу, тепло (в усіх сенсах), професійність, а головне, звісно, книги. До речі, кавою теж пригостити можемо (з усіма карантинними пересторогами).
На жаль, додому ми книжки не видаємо. Але зручні комфортні умови у відділі дозволяють нам завжди гостинно приймати своїх відвідувачів. Спитайте в будь-кого. Підтвердять.
Тож, якщо ви ще не знайомі з книгою Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса», або бажаєте ознайомитись із останніми надходженнями з питань інформаційної війни, наприклад, роботою чинного міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби «Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот», або ви не проти ближче спізнатись з творчістю легендарного досліджувача козацької старовини Дмитра Яворницького, тоді вам до нас – до відділу рідкісних і цінних видань!
Звісно, названі книги не вичерпують всього різноманіття культурних цінностей, що зібрані в нашому відділі. У нас є на що подивитись, чому здивуватись та чим зачаруватись. Не гайте часу та не пропустіть свій шанс стати розумнішими!
Іл.: Карл Шпіцвеґ. Книжковий хробак. 1850.