Home News «Озиме сонце» Василя Піддубняка

«Озиме сонце» Василя Піддубняка

09.11.2019 13:42

Симбіоз філософського та геніального – саме таке визначення спадає на думку, коли тримаєш в руках зовсім свіже видання збірки поезій «Озиме сонце» відомого херсонського автора, заслуженого журналіста України Василя Піддубняка.

Послужний список життєвих досягнень Василя Григоровича чималий, але головною в його творчій біографії стала-таки літературна стезя. Він реалізував себе як прекрасний журналіст, публіцист, прозаїк і поет.

Як істинному митцю, йому притаманне глибоке проникнення в чуттєву сутність людської природи, філософське осмислення нашого буття. За власним висловом, Василь Піддубняк намагається привернути свого читача до «духовного почування». І йому це дійсно вдається. Не можна залишатись байдужим до пронизливих образів, прекрасних алюзій і ремінісценцій у поезії справжнього Майстра. А віртуозність володіння словом прямо-таки вражає.

Прихильники творчості та земляки поета, який у своїх творчих шуканнях «спілкується з небом…», неодноразово відзначали витонченість образів, щирість та мудрість поетичного Слова автора.

«Дуже гарна поезія, слова торкаються душі. Захоплююсь вашою творчістю!», «Ти прославляєш наш рідний край, ми тобою пишаємося!», «Класика! Час Вас піднімає над нами і поетизує мудрість», «…знову ковток свіжого повітря, джерельної води», «Василику, скільки б не перечитувала твої вірші, завжди відкриваю для себе щось нове. Цікаво те, що ми, твої односельчани, уявляємо однакові, знайомі нам образи, місця. Мабуть, той чудовий край ніхто так не описував, не воскресав в спогадах так, як ти. Дякую тобі, наш Кобзарю!» – це все про нього і до нього – Василя Григоровича Піддубняка.

Новітня поетична збірка автора «Озиме сонце» не лише гріє душу та дарує справжню насолоду читачеві. Вона ще й тішить око. Прекрасна поезія отримала достойне обрамлення. Якісне поліграфічне оформлення гармонійно поєдналось із глибоким змістом. Дизайн видання однозначно заслуговує на похвалу. Білий колір палітурки разом із золотавим зображенням сонця у вигляді коловороту, тиснені золотом літери на титулі та корінці книжки змістовно підсилюють саму назву збірки та загальну концепцію. Суперобкладинку та шмуцтитули із люб’язної згоди автора прикрашають репродукції картин всесвітньо знаного митця, народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Шевченка Івана Марчука.

Відділ рідкісних і цінних видань щиро дякує Василю Григоровичу за прекрасний подарунок. Ця збірка тепер зберігатиметься в нашій колекції книг з автографами. Тож запрошуємо до нас прихильників творчості поета та всіх бажаючих для ознайомлення з новим виданням.

Ольга Сак

Література:
Піддубняк В. Г. Озиме сонце: Вибрані поезії, переклади, поема. – Київ: ПП «Сільські вісті», 2019. – 472 с.

Calendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031