Home News Онлайн-гра «Книжковий світ у твоєму мобільному»

Онлайн-гра «Книжковий світ у твоєму мобільному»

24.06.2020 08:51

Під час карантину багато хто був змушений вийти зі своєї зони комфорту, змістити звичну для себе діяльність в онлайн-площину. Замислилися і ми, бібліотекарі, над тим, як переформатувати заплановані заходи, зробити їх більш інтерактивними.

 

Неабиякими можливостями для моделювання інтерактивних вправ володіє сервіс LearningApps.org. Інтерфейс сайту зручний і зрозумілий, дозволяє без проблем створити безліч цікавих завдань. Для вас, шановні користувачі, ми розробили онлайн-гру «Книжковий світ у твоєму мобільному», яка допоможе дізнатися, наскільки ви обізнані з питань книгознавства. Перед виконанням рекомендуємо переглянути наші відеоролики з історії книги, вони неодмінно стануть у нагоді для розв’язання завдань гри. Готові? Уперед!

Раунд І. Гра «Знайди відповідність».

Відскануйте цей QR-код або перейдіть за посиланням. Ви потрапите на гру на знаходження відповідностей. Виконайте запропоноване завдання. Запишіть ключове слово.

Раунд ІІ. Гра «Еволюція книжкової форми».

Відскануйте QR-код або перейдіть за посиланням. У наступній грі вам необхідно поставити форми і види книг у хронологічній послідовності. Запишіть ключове слово.

Раунд ІІІ. Класифікація «Вірю/Не вірю».

Відскануйте QR-код або перейдіть за посиланням. Уважно прочитайте кожне твердження. Якщо воно вірне, перетягніть його в поле «Вірю», якщо хибне – «Не вірю». Запишіть ключове слово.

Раунд IV. Гра «Відгадай термін».

Відскануйте QR-код або перейдіть за посиланням. Завдання гри – вписати з малої літери термін, про який йде мова. Запишіть ключове слово.

Раунд V. Вікторина «Книгознавці».

Відскануйте QR-код або перейдіть за посиланням. Оберіть правильний варіант відповіді. Запишіть ключове слово.

Раунд VІ. Гра «Заховані назви книг».

Відскануйте QR-код або перейдіть за посиланням. Знайдіть назви п’яти відомих книг. Запишіть ключове слово.

Якщо ви правильно виконали усі завдання, то зможете легко скласти з ключових слів прислів’я про книгу.
Ілюстрація [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://surl.li/dpls (дата звернення 24.06.2020). - Заголовок з екрану.

Comments

Write your comment

Calendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031