Літо з бібліотекою

04.06.2016 12:50

Останній весняний тиждень і перші дні літа видалися насиченими і плідними як для всієї бібліотеки, так і для нас – відділу рідкісних і цінних видань.

Розпочалося справжнє «Літо в бібліотеці». Зазвичай в цей час книгозбірня гостинно приймає школярів, у яких вже почались канікули. Тож цей рік не був винятковим. Щоденні тренінги, екскурсії, інтелектуальні ігри, презентації видань, конкурси, квести чекають на відвідувачів влітку.

Нашому відділу є що показати і розказати школярам різного віку. Книжкові цікавинки минулих століть, сучасні колекційні видання різних форм і форматів, факсимільні копії стародавніх раритетів не залишають байдужими нікого. Зараз у відділі експонується колекція мініатюрних видань, яка викликає увагу всіх без винятку відвідувачів.

Ознайомились з нашою виставкою «Артефакти малого формату» і учасники літературно-бібліографічних студій, організованих відділом наукової інформації і бібліографії. А для малечі в перші дні червня були проведені уроки книгознавства.

В останню неділю минулого тижня Херсонщина зустрічала поважних гостей. З робочою поїздкою до нас завітав Міністр культури України Євген Миколайович Ніщук. Відвідав він і бібліотеку. Міністр не оминув увагою й відділ рідкісних і цінних видань, де мав змогу ознайомитись з нашими книжковими скарбами. А співробітники відділу розповіли про свої плани на майбутнє стосовно оцифровування книжкових цінностей. Ми виграли міні-грант за Всеукраїнською програмою з оцифровування унікальних друкованих видань і рукописів «Сторінки майбутнього».

Ще одна приємна подія відбулася наприкінці тиждня. Отримано примірник фахового журналу «Библиотечное дело» (Спб.), до якого ми надсилали статтю «Рукотворное чудо» про бібліотечну колекцію мініатюрних і малоформатних видань. Цьому передувала копітка дослідницька робота. Тепер з матеріалами наших розвідок зможуть ознайомитись колеги з інших бібліотек.

Літо тільки почалося. І хоча особливим теплом воно нас поки не тішить, в бібліотеці вже «спекотно».

Коментарі

Alise
05.06.2016 14:27
На таких людях, як Ольга Сак,  тримається світ - світ культури,  світ людяності та вірного служіння своїй  справі. Від держави  не завадило б трошки більше уваги та пошани. Нехай щастить тобі, Олечко!  З любов"ю з міста Тирасполя)
Admin
Щиро дякую, дорога Алісо! Надсилаю взаємний теплий привіт нашим прихильникам з Тирасполю! :)

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
34 5 6789
1011 12 13141516
171819 20 212223
24252627282930
31