Головна Книгознавча мозаїка Ласкаво просимо до відділу рідкісних і цінних видань!

Ласкаво просимо до відділу рідкісних і цінних видань!

29.03.2016 12:23

Відділ рідкісних і цінних видань завжди радий гостям. Якщо Ви думаєте, що тут приймають лише науковців, то це не так. Звісно, працювати з рідкісною частиною бібліотечного фонда дозволяється лише науковцям або студентам, які займаються написанням дипломних чи курсових робіт. Але у відділі знаходяться не лише колекційні видання.

Література з питань книгознавства, видавничої справи, бібліографознавства, бібліофільства, бібліотекознавства, архівної справи, палеографії, а також краєзнавчі видання можуть бути корисні багатьом. І зовсім не обов'язково для цього бути викладачем або студентом, які вивчають названі дисципліни.

Відвідати відділ може кожний шанувальник книги і для кожного в нас знайдеться щось цікаве. Нерідко до відділу навідуються цілими сім’ями, нерідко бувають і діти. Книжкову культуру потрібно виховувати змалечку. Але й пізно ніколи не буває. Тому відділ відкритий для самої широкої аудиторії всіх вікових категорій.

Багато екскурсій проходить через відділ рідкісних і цінних видань, а наші раритети здатні здивувати будь-кого. Так, вчора до відділу завітали вчителі німецької мови шкіл міста. Завжди приємно спілкуватись із розумними слухачами, бачити очі, сповнені щирої зацікавленності та захоплення. Це надихає та дає розуміння того, що працюєш недарма.

Чимало питань задавали відвідувачі. Сподіваємось, що задовольнили всіх зацікавлених. Йшлося в нашій оповіді і про основні експонати з колекції стародруків, і про головні рукописні артефакти, про взірці поліграфічного мистецтва, про колекцію мініатюрних і малоформатних видань, про видання іноземними мовами, про приватні зібрання херсонського колекціонера М.А.Ємельянова, журналіста Д.І. Файнштейна, композитора С.В.Юферова. Колекціїї Шевченкіани та Блокіани взагалі заслуговують на особливу увагу.

Тож ласкаво просимо до відділу рідкісних і цінних видань! Чекаємо на вас, шановні відвідувачі, в будь-який день тижня, крім п'ятниці.

Календар подій

  12345
6789 10 1112
13141516171819
20 21 22 23242526
2728293031