Головна Книгознавча мозаїка Година книгознавства для студентів агроколеджу

Година книгознавства для студентів агроколеджу

30.11.2021 15:31

Здавалося би, що нас, бібліотекарів, вже нічим не здивувати в цьому шаленому світі. Але знайшлися люди, таки здивували. По-перше, приємно вразило те, що студенти з іншого міста (Нової Каховки) приїхали на заплановану екскурсію саме до бібліотеки, а не в інше місце, наприклад ТРЦ, як це часто буває.

По-друге, ми одразу отримали подарунка від наших відвідувачів – студентів і викладачів Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету. Вірніше, від викладачки коледжу Савич Лариси Олександрівни. Вона вже не вперше зі своїми вихованцями відвідує відділ рідкісних і цінних видань. Минулого разу пообіцяла подарувати бібліотеці старовинне Євангеліє. Обіцянку виконала, з гостинцем не забарилася, привезла нам Євангеліє кінця ХІХ століття, за що ми щиро вдячні.

Лариса Олександрівна запевняє, що колективні поїздки до бібліотеки стали вже регулярною практикою в коледжі. Таким чином викладачі намагаються підвищувати рівень освіченості студентів, намагаються виховувати їх культурними, позитивними та розумними. Знання зайвими не бувають.

Серед численних бібліотечних колекцій наших сьогоднішніх відвідувачів найбільше вразили мініатюрні видання. Виявилося, що більшість з учнів вперше у житті побачили такі маленькі книжки. І як же тут не дивуватись, адже найменша книжка з нашої колекції майже вдвічі менша за коробку сірників.

Наприкінці викладачі зізналися, що година книгознавства, проведена сьогодні для учнів коледжу, в свою чергу, у доброму сенсі здивувала їх теж.

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031