Сайт Музею книги є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Книгознавча мозаїка
01.12.2018 11:50

Збереження культурної спадщини
Щиро вітаємо своїх колег-одеситів – фахівців Одеської національної наукової бібліотеки –...

17.11.2018 14:34

Книга чи гаджет?
15 листопада у відділі рідкісних і цінних видань відбувся брейн-ринг «Книга чи гаджет?» зі...

15.11.2018 08:09

День інформації для вчителів-словесників
Уже не вперше відділ рідкісних і цінних видань радо зустрічає у своїх стінах вчителів-словесників –...


Гість | Увійти
Версія для друку
Книгознавча мозаїка > Книга чи гаджет?

Книга чи гаджет?

17.11.2018 14:34

15 листопада у відділі рідкісних і цінних видань відбувся брейн-ринг «Книга чи гаджет?» зі студентами-програмістами Херсонського національного технічного університету.

Студенти продемонстрували неабияку ерудицію, даючи відповіді на питання, а під час дебатного туру аргументовано доводили переваги використання книг і гаджетів у навчанні. Незважаючи на те, що на початку змагання команда «Гаджетоманів» була впевнена у своїй перемозі, кращий результат показала все ж таки команда «Книголюбів».

Наприкінці заходу гості і бібліотекарі зійшлися в одному, що у навчанні слід прагнути до оптимального використання і книг, і гаджетів. Книга – доступне достовірне джерело інформації. Гаджети, у свою чергу, дають можливість зробити процес навчання інтерактивним та більш цікавим.

І хоча наші гості за специфікою своєї спеціальності звикли більше працювати за комп’ютером, однак їм теж було цікаво послухати розповідь про історію бібліотеки, про книжкові раритети Гончарівки, а також безпосередньо ознайомитися з найціннішими колекціями рідкісного фонду.

А наостанок в якості додаткового бонусу наші колеги з відділу документів іноземними мовами познайомили майбутніх програмістів із принципом роботи 3D-принтера, та за допомогою інтерактивного столика разом з відвідувачами здійснили віртуальну подорож до музеїв Ватикану.

P.S. Щира подяка викладачу університету Козуб Наталії Олександрівні за розуміння та співпрацю.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід