Сайт Музею книги є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Книгознавча мозаїка
20.04.2019 13:03

Наші відвідувачі
Бібліотека – установа публічна. ЇЇ універсальність досяжна для всіх категорій користувачів без...

09.04.2019 08:15

Твори Пантелеймона Куліша у фонді рідкісних і цінних видань
Цьогоріч Україна відзначає 200-ліття від дня народження Пантелеймона Олександровича Куліша – відомого...

28.03.2019 20:12

Музейні будні
28 березня співробітники відділу рідкісних і цінних видань провели оглядову екскурсію для учнів Гаврилівської...


Гість | Увійти
Версія для друку
Книгознавча мозаїка > Книга чи гаджет?

Книга чи гаджет?

17.11.2018 14:34

15 листопада у відділі рідкісних і цінних видань відбувся брейн-ринг «Книга чи гаджет?» зі студентами-програмістами Херсонського національного технічного університету.

Студенти продемонстрували неабияку ерудицію, даючи відповіді на питання, а під час дебатного туру аргументовано доводили переваги використання книг і гаджетів у навчанні. Незважаючи на те, що на початку змагання команда «Гаджетоманів» була впевнена у своїй перемозі, кращий результат показала все ж таки команда «Книголюбів».

Наприкінці заходу гості і бібліотекарі зійшлися в одному, що у навчанні слід прагнути до оптимального використання і книг, і гаджетів. Книга – доступне достовірне джерело інформації. Гаджети, у свою чергу, дають можливість зробити процес навчання інтерактивним та більш цікавим.

І хоча наші гості за специфікою своєї спеціальності звикли більше працювати за комп’ютером, однак їм теж було цікаво послухати розповідь про історію бібліотеки, про книжкові раритети Гончарівки, а також безпосередньо ознайомитися з найціннішими колекціями рідкісного фонду.

А наостанок в якості додаткового бонусу наші колеги з відділу документів іноземними мовами познайомили майбутніх програмістів із принципом роботи 3D-принтера, та за допомогою інтерактивного столика разом з відвідувачами здійснили віртуальну подорож до музеїв Ватикану.

P.S. Щира подяка викладачу університету Козуб Наталії Олександрівні за розуміння та співпрацю.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід