Home News Sotry random chertы and Ty uvydysh: prekrasen peace!

"Сотри случайные черты и ты увидишь: мир прекрасен!"

08.12.2010

 Продовжуючи блоківську тему, доцільно буде згадати ще про один цьогорічний ювілей – 130-ліття Андрія Бєлого. Шанують та вивчають творчість поетів-символістів і юні таланти з Херсонського академічного ліцею. І не тільки шанують, а й самі складають вірші.

 

 «Сотри случайные черты и ты увидишь: мир прекрасен!». Так, з блоківських поезій та аматорських виступів розпочався у відділі рідкісних видань літературний вечір, присвячений творчості двох поетів-символістів минулої епохи – Олександра Блока та Андрія Бєлого - двох одвічних суперників у житті, у творчості, у коханні.
 
 Неповторність та ритміка блоківської лірики разом з мелодійністю віршів Андрія Бєлого гармонійно поєднались в літературно-художній композиції. Емоційні розповіді про життєвий і творчий шлях поетів завідуючої бібліотеки ліцею Тетяни Єжової та студентів Херсонського державного університету Олени Мароськової і Анастасії Вічної органічно вплелися в канву вечора. Натхненне виконання віршів Аліною Марк, Іриною Поляковою, Олександрою Ковальською, Олександрою Петракович, Тетяною Зубаль, Ларисою Арбузовою та Андрієм Маликіним запам’ятається надовго всім, хто завітав до відділу.
 
 Та самим великим відкриттям цього вечора для ліцеїстів була таки книжкова виставка, організована відділом до ювілею О. Блока. З великим захопленням та щирим зацікавленням ознайомились вони з виданнями, що вийшли друком ще за життя поета. А безцінний розчерк блоківського пера, залишений на збірці «Стихов о России», сподіваємося, буде служити для них символом подальшого творчого натхнення. 

Comments

Write your comment

Calendar

 1234 5 6
7891011 12 13
14151617181920
21 22 2324252627
282930