Сайт Музею книги є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Книгознавча мозаїка
09.04.2019 08:15

Твори Пантелеймона Куліша у фонді рідкісних і цінних видань
Цьогоріч Україна відзначає 200-ліття від дня народження Пантелеймона Олександровича Куліша – відомого...

28.03.2019 20:12

Музейні будні
28 березня співробітники відділу рідкісних і цінних видань провели оглядову екскурсію для учнів Гаврилівської...

14.03.2019 12:18

Урок книгознавства для маленьких чомучок
13 березня відділ рідкісних і цінних видань відвідали учні Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного...


Гість | Увійти
Версія для друку
Книгознавча мозаїка > Музейні будні

Музейні будні

28.03.2019 20:12

28 березня співробітники відділу рідкісних і цінних видань провели оглядову екскурсію для учнів Гаврилівської загальноосвітньої школи Каланчацького району Херсонської області. Діти відвідали найцікавіші локації нашої бібліотеки, мали змогу детально вивчити принципи роботи 3Д-принтера, познайомилися із раритетами Музею книги.

А в другій половині дня ми зустрічали бібліотекарів Херсонщини, які в рамках літературно-бібліографічних студій завітали до нашого відділу на презентацію книжково-ілюстративної виставки «Шляхи української книги: до витоків українського книгодрукування».

Разом зі своїми колегами з інших бібліотек ми обговорили основні концепції виникнення українського книгодрукування, згадали про львівський «Апостол» (1574) і «Буквар» (1574) Івана Федорова як перші точно датовані друковані книги України, познайомили гостей із колекцією стародруків нашого відділу.

Ось таким цікавим і насиченим був цей день. Приємно, що колекції Музею книги однаково викликають захоплення як у школярів, так і в бібліотечних фахівців.

29.03.2019 20:39
Ольга Крупа

Чудовий бібліотечний день! Змістовні та мегацікаві локації, професійні спікери та безліч можливостей для представників усіх поколінь! Дякуємо за насичений день і, не сприймати за рекламу, діти настільки захопилися, що навіть забули про плани на ТРЦ "Fabrica")))) Вже маємо плани на наступний візит: юні джури приїдуть на цікавий краєзнавчий квест містом!

Щиро дякуємо, пані Ольго, за теплий відгук. Приємно, що хоча би на день  бібліотека для Вас і Вашіх учнів стала альтернативою розважальному центру. Це круто! А для нас приємно. Бо є надія, що Ваші учні в першу чергу вибиратимуть надалі знання, а не розваги.

Завжди будемо раді бачити вас в стінах бібліотеки! Цікавих заходів нині у нас безліч.Музей книги.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Вхід