The site of the Museum of the book is part of a library portal lib.kherson.ua
News
02.01.2012

Russian War Relief
Sak Olga Further and ample discussions arises on the account of whether an electronic book is...Галерея


Гость | Войти
Printable version
News > Екскурсійний сезон 2019 року відкрито!

Екскурсійний сезон 2019 року відкрито!

21.01.2019 08:25

Початок року, як і його завершення, традиційно є напруженими для всієї бібліотеки. Рік, що прийшов, не став виключенням.

17 січня у нашому відділі був справжній екскурсійний бум! Зранку до нас завітали медики-практиканти. Вони із цікавістю прослухали розповідь про колекцію стародруків і мініатюрних видань.

Також для екскурсантів був представлений огляд дореволюційної медичної літератури. Звичайно, медицина – це наука, яка йде у ногу з часом, проте нашим гостям все ж було цікаво погортати старі медичні словники й енциклопедії, переглянути фахову медичну періодику. Крім того, інтерни мали можливість познайомитися із документами з родинного архіву Леоніда Гошкевича, які стосувалися його рідного брата Михайла Гошкевича (1853 р. н.) – херсонського лікаря, помічника Херсонського губернського інспектора з питань медицини.

Далі до екскурсійної естафети долучилися учні початкових класів Херсонської ЗОШ № 50. Дітей вразили незвичайні для них книги: мініатюрні видання, факсимільне відтворення єгипетської книги-сувою «Берлінський папірус» і, звичайно, книга-торбинка, яку кожен охочий міг приміряти. Також другокласники жваво обговорювали сучасне ілюстроване видання «Чарівна книга», на сторінках якого можна познайомитися із таємницями чаклування від легендарного мага Мерліна.

Тож, екскурсійний сезон у відділі рідкісних і цінних видань можна вважати відкритим. Будемо раді бачити нових, спраглих до знань і небайдужих до книги, відвідувачів!

Олена Фетісова

Leave a reply
Your name
E-mail (not to be published)
* Message

Вход